Nr 31

Paulina Józefina Moczyńska (ur. 1989)

Plants no 4, 2017

olej, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:

Ukończyła studia Kulturoznawcze (Uniwersytet Gdański), Twórczego pisania (Uniwersytet Łódzki), Pisarstwa Artystycznego (Uniwersytet Warszawski) oraz Malarstwa i rysuneku (Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi). Ponad dwa lata pracowała dla telewizji. Obecnie zajmuje się głównie pisaniem scenariuszy, copywritingiem, tworzeniem ilustracji oraz malarstwem.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30