Nr 13

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1980)

HIPNOZA, 2017

olej, płótno

50 x 40 cm

cena wywoławcza:
600 złZmień walutę

650 złZmień walutę

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1980)

Urodzona w Gorlicach, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie - profil tkactwo, w 2001 r. ukończyła Studium Architektury w Krakowie. W latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Studia zakończone pracą dyplomową w Pracowni projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30