Nr 3

Jacek Malinowski (ur. 1969)

Val d'Orcia II, 2017

olej, płótno

50 x 100 cm

cena wywoławcza:

800 złZmień walutę

Jacek Malinowski (ur. 1969)

Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Realizuje projekty społeczne, artystyczne i kulturalne w ramach Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Twórczej FreeArt, którego jest prezesem.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30