Galeria Stalowa : Program

Przeszłe wydarzenie

WYSTAWA I CHARYTATYWNA AUKCJA PRAC POPLENERIADOWYCH

WYSTAWA ZBIOROWA

WYSTAWA I CHARYTATYWNA AUKCJA PRAC POPLENERIADOWYCH

05 lipca 2017
19:00

Ekspozycja prac: 24 czerwca - 5 lipca
Wernisaż wystawy: 5 lipca, godz. 19.00
Aukcja młotkowa: 5 lipca, godz. 19.30


PLENERIADY to oryginalna, autorska idea właściciela Galerii STALOWA Krzysztofa Fabijańskiego oraz założyciela Fundacji Galerii STALOWA, który postanowił zapraszać do Kazimierza nad Wisłą wybitnych profesorów i ich studentów z najważniejszych polskich uczelni artystycznych. W trakcie tych spotkań młodzi twórcy całymi dniami pracują, a wieczorami biorą udział w serii wykładów prowadzonych przez profesorów i asystentów.


W tegorocznej już VII edycji PLENERIADY uczestniczyli studenci z pracowni prof. Pawła Susida z ASP w Warszawie pod wodzą asystentki Irminy Staś, studenci z ASP w Gdańsku pod kierunkiem prof. Krzysztofa Gliszczyńskiego i asystenta Daniela Cybulskiego oraz studenci UP w Poznaniu z prof. Andrzejem Zdanowiczem.

 

Uroczyste otwarcie wystawy, przedstawiającej efekty VII Kazimierskiej PLENERIADY, odbędzie się 5 lipca 2017 roku o godz. 19.00, zaś o godz. 19.30 zapraszamy na młotkową STALOWĄ Charytatywną Aukcję Popleneriadową, której Organizatorem jest Fundacja Galerii STALOWA. Ceny wywłowcze wszystkich prac studentów wynoszą 500 zł. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz „Fundacji Galerii STALOWA”, która aktywnie wspiera młodych adeptów sztuki w trakcie studiów, jak i po ukończeniu artystycznej edukacji.


Całkowity dochód z aukcji przeznaczony zostanie na „Fundację Galerii STALOWA”, która aktywnie wspiera młodych adeptów sztuki w trakcie studiów, jak i po ukończeniu artystycznej edukacji.

Więcej o aukcji>>