Galeria Stalowa : przyjaciele

przyjaciele

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  The Fine Art Collective

  moveupdatemove

  www.the-fine-art-collective.com>

  Firma The Fine Art Collective przekazała uczestnikom PLENERIADY próbki farb oraz ufundowała nagrody w
  postaci zestawów farb olejnych i akrylowych. Reprezentantem firmy he Fine Art Collective w Polsce jest Pan Jakub Kopek - firma ColArt.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Art-Ram

  moveupdatemove

  www.art-ram.com.pl >

  Prowadzimy działalność produkcjno-usługową od 1988 roku. Podstawowym profilem naszej firmy jest produkcja: ram
  do obrazów, podobrazi malarskich, krosien malarskich oraz sztalug. Świadczymy również usługi naciągania drukowanych obrazów na płótnie typu canvas na krosna. Do wyrobu naszych produktów używamy wysokojakościowego drewna sosnowego. Na specjalne życzenie klientów wykonujemy również ramy
  z innych gatunków drzewa, w nietypowych rozmiarach,
  w różnych kształtach. Zamawiany u nas towar dostarczamy
  na miejsce własnym transportem lub firmą kurierską.

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam stworzyć ofertę spełniającą Państwa wymagania. Gwarantujemy solidne wykonanie, konkurencyjne ceny oraz terminowe dostawy.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Kowalik Art

  moveupdatemove

  www.kowalikart.pl >

  Firma KOWALIK jest przedsiębiorstwem rodzinnym powstałym w 1989 r. Założycielem firmy jest małżeństwo Lucyna
  i Włodzimierz Kowalik, którzy zaczęli produkować krosna malarskie, a następnie ramy olchowe.

  W 2004r. w działalność firmy zaangażował się starszy syn Grzegorz, który zajął się produkcją krosien malarskich, podobrazi oraz malowaniem i woskowaniem ram.

  Trzy lata później produkcję ram przejął drugi syn Maciej. Aktualnie bracia ściśle współpracują ze sobą, korzystając
  w razie potrzeby z wiedzy i doświadczenia zdobytego przez rodziców.

  Gwarancją wysokiej jakości usług firmy jest na pewno to,
  że cały proces produkcyjny odbywa się w naszym zakładzie, począwszy od przetarcia drewna na traku, poprzez wysuszanie we własnej suszarni po gotowy produkt.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Adam Pałacki

  moveupdatemove

  www.adampalacki.pl >

  Przedsiębiorstwo Adama Pałackiego działa na rynku europejskim już od 1987 roku.

  To największy producent drewnianych sztalug i podobrazi Europie i jedyny, który od początku swej działalności swoją produkcję opiera w całości na patencie właściciela, od przygotowania materiału, poprzez obróbkę drewna aż do uzyskaniu finalnego produktu.

  Przez wszystkie te lata, przedsiębiorstwo koncentruje wszystkie swoje wysiłki na udoskonalaniu wysokojakościowej linii produkcji, co pozwala na stały rozwój procesu produkcyjnego.

  Firma Adama Pałackiego oferuje produkty wykonane w całości w swojej fabryce w Polsce. Przedsiębiorstwo posiada bogaty asortyment najwyższej jakości produktów, których marka jest gwarantowana przez rzeszę licznych zadowolonych klientów.

  Obecnie, firma Adama Pałackiego proponuje bardzo nowoczesną gamę sztalug drewnianych, podobrazi lnianych i bawełnianych, tablic malarskich, desek ikonowych oraz drewnianych pojemników. Wszystkie produkty wytwarzane są z najwyższej jakości litego, bezsęcznego drewna bukowego i sosnowego, lokalnie pozyskiwanego z rozległych lasów bieszczadzkich.
   
  Jako wyraz uznania przez te wszystkie lata, firma otrzymała wiele nagród w tym dwukrotnie prestiżową nagrodę – godło Teraz Polska. Jednak najbardziej cenioną w przedsiębiorstwie Adama Pałackiego nagrodą, są regularnie otrzymywane pozytywne opinie klientów.