Galeria Stalowa : partnerzy

partnerzy

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  PORTAL PUBLICRELATIONS.PL

  moveupdatemove

  Strona portalu>>

  Twórcą portalu publicrelations.pl jest Jerzy Ciszewski. Założył i prowadził przez lata jedną z pierwszych agencji public relations w Polsce. Agencja działała pod nazwą "Ciszewski Public Relations" od roku 1994 do 2011, kiedy to stała się częścią MSLGROUP, należącej do grupy Publicis.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  NUMARTE

  moveupdatemove

  Strona portalu

  Numarte to pierwsza w Polsce kompleksowa platforma art intelligence – innowacyjny portal poświęcony rynkowi sztuki, skierowany zarówno do profesjonalnych galerii i domów aukcyjnych, jak i indywidualnych kolekcjonerów i inwestorów.

  Numarte umożliwia obserwację i uczestnictwo we wszystkich polskich aukcjach sztuki za pośrednictwem jednej platformy oraz bezpłatny dostęp do najobszerniejszej na polskim rynku sztuki bazy danych aukcyjnych, prezentowanych w przystępnej formie.

  Jako jedyny portal w Polsce, bezpłatnie udostępniamy pełną bazę wyników aukcji od 2001 roku, z kolei wyniki z lat 1989-2000 można swobodnie przeglądać już w podstawowym abonamencie. Ponadto, udostępniamy zaawansowane narzędzia ekonometryczne (prognozy, statystyki, rating artystów, indeksy, portfel inwestora) oraz na bieżąco gromadzimy informacje z rynku sztuki.
   

   

   

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Niezła sztuka

  moveupdatemove

  Strona Fundacji Niezła Sztuka >>

  Fundacja promocji sztuki „Niezła sztuka”. Promujemy młodych artystów, prowadzimy wywiady z polskimi dojrzałymi mistrzami, polecamy ciekawe miejsca, ciekawe książki. Piszemy łatwo i ciekawie.

  Serwujemy sztukę w bezbolesnych dawkach.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  PORTAL KULTURA I SZTUKA

  moveupdatemove

   

  KULTURA I SZTUKA .PL - te słowa mówią wszystko o naszym portalu

   

   

   

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Portal O.pl

  moveupdatemove

  Strona portalu >

  O.pl Polski Portal Kultury

  O.pl zostało założone w 1998 roku. Od tego czasu nieprzerwanie informuje o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w Polsce oraz aktywnie uczestniczy w promocji kultury i kształtowaniu opinii publicznej. Stanowi przestrzeń wymiany myśli, idei i wartości między środowiskami twórczymi, instytucjami kultury a użytkownikami – „obywatelami kultury”.
  O.pl to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek polskiej kultury.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Portal Artinfo.pl

  moveupdatemove

  Strona portalu >

  Artinfo.pl jest najbardziej rozpoznawalnym i najwyżej cenionym portalem internetowym, poświęconym sztuce. Jest wiodącym przedsięwzięciem w sferze informacji o rynku sztuki współczesnej i antyków w Polsce, nie ma porównywalnej konkurencji w polskim Internecie. Portal działa od wiosny 2000 roku i od tego czasu zgromadził setki tysięcy informacji przeglądanych przez wielotysięczną publiczność internetową.

  Artinfo.pl zawiera prezentacje domów aukcyjnych, antykwariatów, galerii i artystów indywidualnie. Pokazuje sztukę dawną i współczesną. Prowadzona baza aukcji dzieł sztuki zawiera ponad 135 000 obiektów, które były licytowane na aukcjach wszystkich domów aukcyjnych w Polsce. Dotychczas zaprezentowanych zostało ponad 15 000 informacji o wystawach i pokazach, prawie dwa tysiące z nich posiada szczegółową relację, będącą efektem obecności korespondentów Artinfo.p na wernisażach, targach, pokazach.

  Artinfo.pl działa na rzecz wykształcenia prężnie działającego rynku sztuki w Polsce. Promuje kolekcjonerstwo sztuki polskiej i obcej, zwłaszcza wśród osób młodych, zainteresowanych sztuką, w tym fotografią, tworzoną przez swoich równolatków. Prowadzi aukcje on-line z domami aukcyjnymi, stałe aukcje tematyczne we współpracy z renomowanymi galeriami oraz internetowe relacje z aukcji tradycyjnych. Umożliwia kolekcjonerom licytacje telefoniczne i internetowe. Doradza w zakresie inwestycji w dzieła sztuki, pomaga w kwestiach związanych z wywozem dzieł sztuki, ekspertyzami, transportem, ubezpieczeniem i oprawą dzieł sztuki. Stale poszerzany jest dział usług: licytacje na zlecenie, wyceny, konsultacje, pozwolenia, pakowanie, transport dzieł sztuki.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Czasopismo Format

  moveupdatemove

  Strona kwartalnika >

  Bardzo ciekawie i rzetelnie redagowane pismo zajmujące się współczesnymi sztukami wizualnymi. Chociaż zawartość FORMATU ciąży raczej w stronę plastycznej awangardy i eksperymentu, to jednak stałe miejsce w tym wydawanym we Wrocławiu, a redagowanym przez Andrzeja Saja periodyku zajmuje prezentacja fotografii o niekoniecznie ultranowoczesnej ekspresji. Niewątpliwym walorem pisma
  są utrzymane na wysokim poziomie merytorycznym artykuły, a także stosowana przez redakcję praktyka tematycznego kształtowania kolejnych jego edycji (np. symbol i tajemnica, sztuka intelektualna, sztuka kobiet, ekologia, nomadyzm
  i granice sztuki, wokół teatru, duchowość w sztuce, grafika
  i plakat, malarstwo, fotografia i reklama, marginalizacja sztuki, instalacje, martwa natura, ceramika, sztuka ciała, sacrum).

  Stale pojawiają się w FORMACIE następujące działy: Tematy (artykuły o teoretycznym charakterze), Postawy (wywiady
  z artystami i prezentacje ich sylwetek), Kontakty (szersze omówienia wydarzeń zagranicznych, także wywiady
  z twórcami) poza tym pismo publikuje recenzje i omówienia wystaw. Na końcu każdego numeru znajduje się streszczenie jego zawartości w języku angielskim. FORMAT jest kwartalnikiem, ale zwykle ukazuje się w postaci numerów łączonych.

 • moveupdatemove

  moveupdatemove
  Portal Rynek i Sztuka

  moveupdatemove

  Strona portalu

  Portal "Rynek i Sztuka" jest obecnie największym, niezależnym wydawnictwem internetowym, które stara się przybliżyć specyfikę rynku sztuki oraz przekonać do tej formy lokowania kapitału. Wychodząc naprzeciw potrzebom życia artystycznego, stworzyliśmy przestrzeń wymiany informacji i rzetelnej wiedzy o wszystkim, co związane jest z funkcjonowaniem sztuki w życiu społecznym.

  O naszej ugruntowanej pozycji świadczy przede wszystkim grupa stałych odbiorców, bezpośrednio związanych ze sztuką: artystów, historyków sztuki, kolekcjonerów, pracowników galerii i domów aukcyjnych. Docieramy także do wszystkich osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy w zakresie twórczości artystycznej.

  Portal Rynek i Sztuka to platforma komunikacyjna, która stanowi źródło wiedzy i miejsce spotkań dla szerokiego grona pasjonatów sztuki. Niezależny stosunek do rynku sztuki i profesjonalne zaplecze warsztatowe, pozwoliły nam zbudować zaufanie największych domów aukcyjnych i galerii sztuki w Polsce. Mamy stały kontakt z artystami, informujemy o nadchodzących wydarzeniach artystycznych i analizujemy trendy na rynku sztuki.